PRYWATNA INICJATYWA – DZIENNIKARSTWO OBYWATELSKIE
Wraz z Panem Adamem Gatniejewskim i Kubą Kotnarowskim w 2019 roku podjęliśmy decyzję o działaniach zmierzających do założenia Fanpage na Facebook i Portalu o Jerzykach.
Naszym celem, było i jest, zebrać wszystkie istotne informacje o jerzykach oraz inicjatywy dotyczące pomocy jerzykom, w jedno  miejsce dostępne dla każdej osoby.
Chcemy pokazać wszystkim Przyjaciołom Jerzyków jak je obserwować, jak im pomagać oraz działać na ich rzecz. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami na stronie i budowania krok po kroku własnego arsenału wiedzy, na potrzeby  wszystkich jerzykowych spraw, które niestety są nieuniknione…
Nie jesteśmy organizacją ani stowarzyszeniem i nie zamierzamy takowych zakładać. Uważamy, że jako obywatele mamy takie same prawa i możliwości działania na rzecz ochrony środowiska jak organizacje. Każdy z nas może uratować siedliska jerzyków w przypadku ich niszczenia, może również przekazywać wiedzę o jerzykach, na koniec może rozliczać instytucje z przestrzegania prawa. Zachęcamy każdego do indywidualnego działania na rzecz Jerzyków. W przypadku potrzeby wsparcia z naszej strony, jesteśmy gotowi do przekazania niezbędnych informacji.
Pozdrawiam,
Magda Stanecka

Zapytaj nas

    Kontakt

    Social media: